O mnie

Kim jestem,co robię,dlaczego blog?

Kim jestem?

Hm, niby łatwe pytanie ale czasem zastanawiam się jak to ująć w jednym zdaniu i w pigułce o sobie napisać. Jestem osobą bardzo aktywną, ciekawą świata i ludzi, nie znoszę monotonii, dlatego w mojej kuchni nie bywa nudno:))Lubię  w kuchni eksperymentować , próbować nowości i cieszy mnie to, że innym smakuje.Najlepszą pochwałą dla gospodyni są puste talerze po jedzeniu:))

Chcę się dzielić moją wiedzą , spostrzeżeniami, z innymi i oto pomysł aby założyć Bloga i spisać wszystko w jednym miejscu.Pojawiają się w moim codziennym jadłospisie różne potrawy, chociaż w ostatnim czasie częściej zupy. Dlaczego zupy? Ponieważ to cudowny sposób na schudnięcie. Dziś prawie wszyscy to robią i u mnie w domu też to przerabiamy.Ja na tę chwilę, nie muszę ale niektórzy moi najbliżsi niestety tak:))

Czy na blogu będą tylko przepisy na zupy?

Może częściej się będą pojawiały ale również nie zapomnę o innych smakołykach. W ostatnim czasie żywo mnie interesuje kuchnia francuska i chciałabym kilka przepisów wykorzystać.Również wszystkie moje porady i uwagi jakie uda mi się wypracować dotyczące francuskiej kuchni i nie tylko, opiszę na blogu.Również często zaglądam do starych babcinych przepisów i o tym też chcę pisać.

Tak naprawdę kuchnia różna, z różnych stron.

Zapraszam do gotowania ze mną i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami:))

Do zobaczenia na stronach mojego bloga.

 

Share Button